Apartament 2+1 në shitje pranë Qesarake, Fresk. - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 në shitje pranë Qesarake, Fresk.

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Apartament 2+1 në shitje në një kompleks të ri banimi, Fresk.
Ambienti organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhomë ndenje + kuzhinë, 2 ballkone. Ka një sipërfaqe totale prej 95.4 m2 nga ku 84.8 m2 jane neto.
Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë dhe aktualisht ndertesa ka kaluar fazën e suvatimit.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën