Apartament 2+1 në shitje tek Bulevardi i Ri, rruga Petrela - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 në shitje tek Bulevardi i Ri, rruga Petrela

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Bulevardi i Ri, pranë kompleksit Gener 2. Apartamenti ndodhet në një godinë të vitit 2009, në katin e 4-t me ashensor.
Ka një sipërfaqe prej 91.5 m2 dhe organizohet në 1 korridor i cili bën shpërndarjen në 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhomë ndenje + hapsirē kuzhine dhe 1 ballkon.
Apartamenti është i investuar së fundmi me kondicionim qëndror, laminat dhe tualet i përfunduar.
Orientimi është Jug.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën