Apartament 2+1 per qira 370 Euro prane Kompleksit Delijorgji Tirane - Homeland.al
370
Property size icon Sipërfaqja e pronës 95
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per qira 370 Euro prane Kompleksit Delijorgji Tirane

Për Qira
February 09, 2021
135
ID: 1005
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 95m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2006
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: February 09, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Kavajes,Kompleksi Delijorgji,Tirane
Zona: Rruga e Kavajes
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga e Kavajës,pranë Kompleksit Delijorgji.
Apartamenti ndodhet në katin e 4-ërt, me sipërfaqe 95m2.
Eshtë i organizuar në 2 dhoma gjumi,1 dhomë ndenjie me ambientin e gatimit, 1 tualet dhe një ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar me gjithcka të nevojshme me plot hapësirë dhe dritë.
Dyshemeja është e shtruar e gjitha me pllaka.
Pallati është cilësor I ri me ashensor .
Aksesimi është i kollajtë dhe zona facilitete për një jetesë komode.
Cmimi I qirasë është 370Euro pa përfshirë taksat.
Për më shumë detaje dhe një vizitë në pronë na kontaktoni!