Apartament 2+1 per qira ne Kompleks Rezidencial - Homeland.al
800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Plotesisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per qira ne Kompleks Rezidencial

Për Qira
October 11, 2021
11
ID: 1206
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2014
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Plotesisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: October 11, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Touch of Sun,Tirane,Shqiperi
Zona: Touch of Sun
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 me garazh në katin e tretë të një kompleksi luksoz rezidencial pranë Teg.
Apartamenti organizohet në një sallon ndenje me ambjentin e gatimit,
dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Lokalizuar larg zhurmave të përditshme dhe ajrit të ndotur, ndodhet
vetëm 10 min larg Qendrës së Tiranës, 5 min nga Teg.
Kompleksi ofron qetësi dhe siguri.
Gjithashtu rezidenca ofron ambjente të përbashkta relaksuese si : pishinë, palestër, sallë lojrash,
kinema.Së bashku me apartamentin ofrohet edhe një post parkimi.
Cmimi i qirasë është 800 Euro pa përfshirë taksat.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.