Apartament 2+1 per qira ne Qender,Tirane - Homeland.al
450
Property size icon Sipërfaqja e pronës 86
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per qira ne Qender,Tirane

Për Qira
August 11, 2021
57
ID: 1147
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 86m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1998
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 2min
Property publication date Data e publikimit: August 11, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Qender,Tirane,Shqiperi
Zona: Qender
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 6-të të një pallati ekzistues,jepet me qira apartament 2+1,i gjithi i mobiluar.
Organizohet në një sallon ndenjie me kuzhinë të vogël gatimi të vecuar, dy dhoma gjumi,
një ballkon të bollshëm dhe një tualet me dritare.
Apartamenti ka të gjitha mobiliet e nevojshme dhe elektroshtëpiaket për të ofruar një jetesë komode.
Cdo dhomë ndricohet natyralisht gjatë gjithë ditës nga drita e diellit.
Gjithashtu,ka një sipërfaqe prej 86m².
Për më tepër,apartamenti ndodhet në qendër, me një shumllojshmëri facilitetesh pranë.
Cmimi i qirasë mujore është 450 Euro.
Nëse dëshironi ta shihni apartamentin nga afër, na kontaktoni në cdo moment.