Apartament 2+1 për qira në rezidencën Kodra e Diellit 1 - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 për qira në rezidencën Kodra e Diellit 1

Për Qira
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Jepet me qira apartament modern 2+1 në një ndër rezidencat më të preferuara, Kodra e Diellit.
Apartamenti organizohet në një korridor i cili bën shpërndarjen në 1 dhomë ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Me një stil bashkëkohor, ambienti është i mobiluar me të gjitha detajet për një jetesë komode.
Rezidenca në të cilën ndodhet ofron facilitete të ndryshme si: supermarkete, klinika dhe farmaci, kopsht dhe shkollë, bare, restorante dhe pastiçeri, pastrim kimik, pishina, palestra, parukeri dhe SPA dhe madje edhe një klinikë dhe një hotel për kafshët.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën