Apartament 2+1 per qira ne Selite te Vjeter,Tirane - Homeland.al
550
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per qira ne Selite te Vjeter,Tirane

Për Qira
June 01, 2021
136
ID: 1115
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2018
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 14min
Property publication date Data e publikimit: June 01, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Selite e Vjeter,Tirane,Shqiperi
Zona: Selite e Vjeter
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet apartament me qira në zonën e Selitës.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë, të një pallati të ri të vitit 2018.
Sipërfaqja e apartamentit është 90m2 dhe është e organizuar në : dy dhoma gjumi, një sallon I përbashkët, nje tualet dhe ballkon.
Ambjenti I brendshëm është I sapo arreduar, mobiluar në mënyrë komode.
Apartamenti sapo është patinuar, lyer e mobiluar dhe është i pabanuar më parë.
Në hyrje të apartamentit ka një korridor I cili bën të mundur dhe ndarjen e ambjenteve.
Ngrohja dhe ftohja e ambjenteve bëhet nëpërmjet kondicionerëve të markës Hisense.
Dhomat kanë hapsirë të bollshme për të akomoduar deri në 5 persona, ku nga këto, 3 të jenë të rritur.
Ambjenti I jashtëm I apartamentit rrethohet nga gjelbërimi dhe është I mirëorganizuar me shëtitore, ideale për familje me fëmijë të vegjël.
Apartamenti ka orientim jug-perëndim dhe kjo e bën të jetë I ndricuar në pjesën më të madhe të ditës.
Qiraja e apartamentit ofrohet për 550 Euro.Gjithashtu apartamenti ofron parkim te hapur.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.