Apartament 2+1 per qira ne Yzberisht,Tirane - Homeland.al
290
Property size icon Sipërfaqja e pronës 96.87
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 per qira ne Yzberisht,Tirane

Për Qira
January 25, 2021
77
ID: 995
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 96.87m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 14min
Property publication date Data e publikimit: January 25, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Yzberisht,Tirane,Shqiperi
Zona: Yzberisht
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 6-të të një pallati në Yzberisht ,
jepet me qira apartament 2+1 me sipërfaqe totale 96.87 m².
Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 sallon pritje dhe ambient gatimi, 1 tualet si dhe 1 ballkon.
Apartamenti është plot dritë natyrale dhe totalisht i mobiluar.
Ndodhet në një zonë të qetë në Tiranë.
Gjithashtu keni të gjitha facilitet e nevojshme për një jetesë komode.
Vlera e qirasë mujore është 290 Euro.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.