Apartament 2+1 per qira tek Kodra e Diellit - Homeland.al
600
Property size icon Sipërfaqja e pronës 80
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per qira tek Kodra e Diellit

Për Qira
May 19, 2021
81
ID: 1104
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 80m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2019
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: May 19, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Kodra e Diellit,Tirane,Shqiperi
Zona: Kodra e Diellit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 2+1 për qira tek Kodra e Diellit.
Ambienti ndodhet në katin e parë me një sipërfaqe 80m².
Është i organizuar në dy dhoma gjumi, një tualet,sallon bashkë me kuzhinën dhe një verandë 40m².
Mobilimi është stili minimalist.Të gjitha ambientet e shtëpisë janë të shtruara me parket.
Apartamenti jepet plotësisht i mobiluar sic shihet në foto.
Qiraja e apartamentit është 600 Euro.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.