Apartament 2+1 per qira tek Komuna e Parisit - Homeland.al
430
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per qira tek Komuna e Parisit

Të shitura/Të dhëna me qira
September 15, 2021
48
ID: 1181
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 6min
Property publication date Data e publikimit: September 15, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m2
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m2
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Komuna e Parisit,Tirane,Shqiperi
Zona: Komuna e Parisit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1, me sipërfaqe 100m².
Ka një sallon plot dritë me kuzhinën e gatimit ,dy dhoma gjumi,një tualet
si dhe një ballkon.Apartamenti është i pajisur me të gjitha
pajisjet elektro-shtëpiake dhe mobiljet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Apartamenti është i shtruar me pllaka dhe totalisht i mobiluar.
Ndodhet shumë pranë me institucionet arsimore.
Vlera e qirasë mujore është 430 Euro.