Apartament 2+1 per qira tek Komuna e Parisit - Homeland.al
450
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per qira tek Komuna e Parisit

Për Qira
April 22, 2021
393
ID: 1067
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2008
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: April 22, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Komuna e Parisit,Tirane,Shqiperi
Zona: Prane Kika 1
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 në një zonë tepër të preferuar tek Komuna e Parisit.
Apartamenti ndodhet në kat të 4-rt, me sipërfaqe 100m².
Eshtë i organizuar në 2 dhoma gjumi,1 dhomë ndenjie me ambientin e gatimit, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar me gjithcka të nevojshme në stil modern dhe me hapësira mjaft të përshtatshme për familjarë
me orientim jug.
Dyshemeja është e shtruar e gjitha me parket cilësor.
Pallati është cilësor i ri me ashensor.
Aksesimi është i kollajtë dhe zona është shumë preferenciale.
Cmimi i qirasë mujore është 450 Euro.
Për më shumë detaje dhe një vizitë në pronë na kontaktoni!