Apartament 2+1 per qira tek Liqeni i Thate - Homeland.al
350
Property size icon Sipërfaqja e pronës 75
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 per qira tek Liqeni i Thate

Për Qira
December 17, 2020
90
ID: 961
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 75m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: December 17, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Liqeni i Thate,Tirane,Shqiperi
Zona: Liqeni i Thate
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 në një zonë tepër të preferuar tek Liqni I Thatë.
Apartamenti ndodhet në kat të 1-rë, me sipërfaqe 75m2.
Eshtë i organizuar në 2 dhoma gjumi,1 dhomë ndenjie me ambientin e gatimit dhe 1 tualet.
Apartamenti është totalisht i mobiluar me gjithcka të nevojshme në stil modern dhe me hapësira mjaft të përshtatshme për familjarë.
Dyshemeja eshte e shtruar e gjitha me parket cilësor.
Pallati është cilësor I ri me ashensor.
Aksesimi është i kollajtë dhe zona është shumë preferenciale.
Për më shumë detaje dhe një vizitë në pronë na kontaktoni!