Apartament 2+1 për qira tek rruga e Elbasanit - Homeland.al
400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 86M2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 për qira tek rruga e Elbasanit

Për Qira
24
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 86M2
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit pranë degës së thesarit.
Apartamenti ndodhet në një godinë ekzistuese në katin e 6-të. Organizohet në një korridor i cili bën shpërndarjen në 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga xhamia e Tiranës.
I mobiluar me të gjitha facilitetet e nevojshme, apartamenti ofron një jetë komode pranë qendrës së Tiranës. I përshtatshëm për tu shfrytëzuar dhe si AirBnB.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën