Apartament 2+1 per qira tek Tregu Cam,Tirane - Homeland.al
450
Property size icon Sipërfaqja e pronës 129
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per qira tek Tregu Cam,Tirane

Për Qira
November 16, 2020
66
ID: 936
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 129m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 12
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: November 16, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Myslym Shyri,Tirane,Shqiperi
Zona: Myslym Shyr
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 në pallat të ri,tek Tregu Cam,me një sipërfaqe prej 129m2.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe organizohet në sallonin
e ndenjies,kuzhinë gatimi,dy dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Apartamenti rrethohet nga drita natyrale gjatë gjithë ditës për shkak të orientimit jug=lindje që ka.
Eshtë i mobiluar në mënyrë bashkëkohore për njejetese sa me komode.
Vlera e qirasë mujore është 450 Euro. Apartamenti ndodhet në një zonë me
të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode,shumë pranë zonës
së bllokut dhe qendrës.Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.