Apartament 2+1 per qira,Rruga e Kavajes,Tirane - Homeland.al
400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 85
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per qira,Rruga e Kavajes,Tirane

Për Qira
February 24, 2021
147
ID: 1015
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 85m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 6min
Property publication date Data e publikimit: February 24, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Kavajes,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga e Kavajes
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë tepër të preferuar tek rruga e Kavajës.
Apartamenti ndodhet në kat të 3-të, me sipërfaqe 85m2.Eshtë i organizuar në 2 dhoma gjumi,
1 dhomë ndenjie me ambientin e gatimit, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon në dhomën matrimoniale.
Apartamenti është I gjithi i rikonstruktuar ,totalisht i mobiluar me gjithcka të nevojshme në stil
modern dhe me hapësira mjaft të përshtatshme për familjarë.
Dyshemeja është e shtruar e gjitha me pllaka.Ngrohja/ftohja e ambientit bëhet me kondicioner.
Pallati është i vjetër.
Aksesimi është i kollajtë dhe zona është shumë preferenciale.
Për më shumë detaje dhe një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!