Apartament 2+1 per shitje me pamje nga deti ne Vlore - Homeland.al
85.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 105
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament 2+1 per shitje me pamje nga deti ne Vlore

Për Shitje
December 09, 2021
102
ID: 1240
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 105m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: December 09, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Lungomare, Vlore, Shqiperi
Zona: Lungomare
Kodi ZIP 9400
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 105m² në Vlorë, me pamje nga deti.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi,
një sallon bashkë me ambientin e gatimit, dy ballkone dhe dy tualete.
Apartamenti ka pamje të plotë nga deti dhe ndodhet në Lungomare sipër rrugës kryesore,
është i pamobiluar dhe ka një pamje fantastike nga deti dhe mali.
Gjithashtu për të shijuar ajrin e freskët të detit,
kafen e pasdites në qetësi absolute apo qoftë dhe për të shijuar mëngjeset e freskëta,
apartamenti ka një ballkon të bollshëm me pamje nga deti dhe nga natyra e bukur.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.