Apartament 2+1 per shitje me pamje nga deti ne Vlore - Homeland.al
75.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 96
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per shitje me pamje nga deti ne Vlore

Për Shitje
May 14, 2021
165
ID: 1096
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 96m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2020
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 1km
Property publication date Data e publikimit: May 14, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Lungomare Vlore,Shqiperi
Zona: Lungomare Vlore
Kodi ZIP 9401
Shteti: AL
Përshkrimi

Shumë pranë me detin në Lungo Mare Vlorë,shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 96m².
Apartamenti organizohet në një sallon ndenjie, i cili është i ndricuar nga dielli,
dy dhoma gjumi dhe një tualet.
Gjithashtu për të shijuar ajrin e freskët të detit,
kafen e pasdites në qetësi absolute apo qoftë dhe për të shijuar mëngjeset e freskëta,
apartamenti ka një ballkon të bollshëm me pamje fantastike nga deti.
Orientimi i apartamentit është jug-lindje.
Prona ka një cmim shitje prej 75.000 Euro.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.