Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zhan D'Ark,Tirane - Homeland.al
80.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 81
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zhan D’Ark,Tirane

Për Shitje
February 23, 2021
204
ID: 1013
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 81m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2002
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: February 23, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bulevardi Zhan D'ark,Tirane,Shqiperi
Zona: Bulevardi Zhan D'ark
Kodi ZIP 7301
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 81m2 në katin e 5-të të një pallati të ndërtuar në vitin 2002.
Apartamenti organizohet në dy dhoma gjumi,një tualet,dy korridore dhe një ballkon.
Prona ndodhet në bulevardin Zhan Dark.Sipërfaqja totale e apartamentit është 81m2.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Lagjia në të cilën ndodhet është mjaft e qetë dhe ofron të gjitha facilitetet për
një jetesë sa më komode.Cmimi i shitjes është 80.000Euro.
Për më tepër informacion apo për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.