Apartament 2+1 për shitje në Green Coast, Palasë. - Homeland.al
270.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 83M2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 për shitje në Green Coast, Palasë.

Për Shitje
115
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 83M2
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Sjellim tek ju apartament 2+1 në një ndër rezidencat më të bukura te momentit. Green Coast, Palasë. Ambienti organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Sipërfaqe prej 83 M2 | 21,8 M2 parcelë | 28,8 M2 parkim.
Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe shitet i mobiluar.
Aktualisht, ambienti jepet me qira ditore me shumën mesatarisht €200/dita.
Për më shumë detaje ju lutem na kontaktoni.

Taget mbi pronën