Apartament 2+1 per shitje ne Lungomare, Vlore - Homeland.al
85.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 95
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament 2+1 per shitje ne Lungomare, Vlore

Për Shitje
December 15, 2021
120
ID: 1242
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 95m²
Property floor icon Kati: 9
Property total floors icon Totali i kateve: 12
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit: December 15, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Lungomare, Vlore, Shqiperi
Zona: Lungomare
Kodi ZIP 9400
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 95m² në Lungomare, Vlorë.
Apartamenti ndodhet në katin e nëntë dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi,
një sallon bashkë me ambientin e gatimit, dy ballkone dhe nje tualet.
Apartamenti ndodhet në Lungomare sipër rrugës kryesore.
Për më tepër ka dy ballkone të bollshëm me pamje nga deti.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.