Apartament 2+1 për shitje në Porcelan - Homeland.al
127.830
Property size icon Sipërfaqja e pronës 116.21M2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 për shitje në Porcelan

Për Shitje
23
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 116.21M2
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 2+1 per shitje ne nje kompleks modern tek Porcelani. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje + kuzhine, 1 ballkon.
Ndodhet ne katin e 7 dhe ka nje siperfaqe totale prej 116.21 M2.
Per me shume detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën