Apartament 2+1 për shitje në rezidencën Porta Tirana e Re - Homeland.al
Price not settled yet
Property size icon Sipërfaqja e pronës 126.82M2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 për shitje në rezidencën Porta Tirana e Re

Për Shitje
18
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 126.82M2
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 2+1 në një ndër rezidencat më të veçanta në rrugën Gjon Krisli, Sauk i vjetër.
Ambienti organizohet në një korridor i cili lidh dhomën e ndenjes + kuzhinë me 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Pranë arkitekturës klasike, rezidenca ofron një mënyrë elegante jetese.
Me një sipërfaqe totale prej 126.82 M2 apartamenti ndodhet në katin e parë.
Rezidenca ndodhet pak minuta larg qendrës në një zonë pa trafik dhe shume pranë liqenit.
Për mër shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën