Apartament 2+1 për shitje në rrugën 5 Maji - Homeland.al
108.328
Property size icon Sipërfaqja e pronës 103.17M2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 për shitje në rrugën 5 Maji

Për Shitje
26
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 103.17M2
Property floor icon Kati: 8
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 2+1 në shitje tek 5 Maji.
Apartamenti përbëhet nga 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Me orientim Jug-Perëndim apartamenti ndodhet në katin e 8-të.
Sipërfaqja totale e tij është 103.17m2.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën