Apartament 2+1 per shitje tek farmacia 10,Tirane - Homeland.al
75.600
Property size icon Sipërfaqja e pronës 84
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 per shitje tek farmacia 10,Tirane

Për Shitje
August 31, 2021
161
ID: 1169
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 84m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2021
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: August 31, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Bardhyl,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga Bardhyl
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 2+1 për shitje në rrugën Bardhyl,Tiranë.

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të të një pallati të ri të sapondërtuar dhe gjendja aktuale
është si në foto.

Organizohet në dhomë ndenje me ambientin e ngrënies,2 dhoma gjumi,1 tualet, korridor dhe ballkon.

Apartamenti ka orientim veri-lindje duke siguruar dritë natyrale.

Zona në të cilën ndodhet objekti është tepër e zhvilluar,me sherbime të ndryshme dhe ka akses me
rrugen Hoxha Tahsim, rrugën Qemal Stafa dhe shumë rrugë të tjera lidhëse te zonës përreth.

Cmimi i shitjes është 75.600 euro