Apartament 2+1 për shitje në rrugën e Kosovarëve - Homeland.al
237.600
Property size icon Sipërfaqja e pronës 99M2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 për shitje në rrugën e Kosovarëve

Për Shitje
18
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 99M2
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 2+1 në shitje tek rruga e Kosovarëve. Apartamenti ndodhet në një godinë të re dhe organizohet në një korridor i cilin bën shpërndarjen në 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Ambienti ndricohet nga drita natyrale.
Vendndodhja është një nga zonat më të kërkuara aktualisht për një jetesë komode dhe moderne. Gjithashtu një mundësi e mirë investimi.
Per më shume detaje na kontaktoni

Taget mbi pronën