Apartament 2+1 per Shitje ne Vasil Shanto - Homeland.al
Sipas Kerkeses
Property size icon Sipërfaqja e pronës 134
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per Shitje ne Vasil Shanto

Për Shitje
January 13, 2021
170
ID: 978
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 134m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: January 13, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Vasil Shanto,Tirane,Shqiperi
Zona: Vasil Shanto
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në Vasil Shanto,Tiranë.
Apartamenti organizohet në një sallon ndenjeje,kuzhinë gatimi,dy dhoma gjumi,një tualet dhe dy ballkone.
Ndodhet në një zonë që është në zhvillim dhe ka infrastukturë të rregullt ,një mundësi shumë e mirë investimi në të ardhmen.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 134m2.Apartamenti ka ndricim natyral në të gjitha
hapësirat e tij dhe është i arreduar në mënyrë bashkëkohore.
Ndodhet në katin e 5 të një pallati të mirëadministruar pa ashensor.
Prona posedon dokumentacion të rregullt.
Nëse dëshironi ta vizitoni apartamentin, kontaktoni në të dhënat më sipër.