Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Ish-Bllokut, Tirane - Homeland.al
175.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 75
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Ish-Bllokut, Tirane

Për Shitje
November 25, 2021
33
ID: 1232
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 75m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 6min
Property publication date Data e publikimit: November 25, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Ibraim Rrugova, Tiranë, Shqipëri
Zona: Rruga Ibrahim Rrugova
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 2+1 në shitje, me një vendodhje strategjike afër Ish-Bllokut, pranë qetësisë së Parkut të Liqenit,
5 minuta nga Kryeministria.
Një zonë tepër e preferuara në Tiranë e cila ofron jetesë elitare.
Apartamenti rrethohet nga ndriçimi natyral gjatë gjithë kohës për arsye të orientimit shumë të mirë qe ka
dhe organizohet në një sallon të madh ndenje me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi si dhe një tualet.
Pallati ka një cilësi të lartë ndërtimi, apartamenti është totalisht i rinovuar,
i shtruar i gjithi me parket laminat të cilësisë së lartë.
Apartamenti është i pamobiluar dhe cmimi i shitjes është 175.000 Euro.
Gjithashtu apartamenti jepet dhe me qira me cmim 500 Euro/muaj.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.