Apartament 2+1 për shitje pranë stadiumit AirAlbania - Homeland.al
368.900
Property size icon Sipërfaqja e pronës 119M2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 për shitje pranë stadiumit AirAlbania

Për Shitje
20
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 119M2
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 2+1 për shitje në rrugën Faik Konica, pranë Liqenit.
Apartamenti organizohet në një korridor lidhës i dhomës së ndenjes + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Me vendndodhje fantastike, apartamenti ndodhet në katin e dytë të një prej godinave më moderne aktualisht në Tiranë. Jetesë komode e moderne sepse zona ofron të gjitha facilitetet e nevojshme por dhe ajrin e pastër të liqenit.
Për më shumë detaje na ktonatkoni.

Taget mbi pronën