Apartament 2+1 per shitje rruga Mihal Grameno, Tirane - Homeland.al
1.200€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per shitje rruga Mihal Grameno, Tirane

Për Shitje
October 28, 2021
142
ID: 1218
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110m²
Property floor icon Kati: 8
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: October 28, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Mihal Grameno, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga Mihal Grameno
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 2+1 për shitje në rrugën Mihal Grameno, Tiranë.
Apartamenti pozicionet në katin e tetë të një pallati të ri.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 110m².
Apartamenti organizohet në sallonin e ndenjies me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi,
korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Dhomat kanë hapësirë të bollshme dhe kanë dritë natyrale gjate ditës.
Ka akses në zonën e Tregut Elektrik, rrugën Pjetër Budi etj.
Prona është me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi i apartamentit është 1200Euro/m².
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.