Apartament 2+1 per shitje tek Kodra e Diellit - Homeland.al
115.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110.8
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 per shitje tek Kodra e Diellit

Për Shitje
November 17, 2021
45
ID: 1229
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110.8m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: November 17, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rezidenca Kodra e Diellit, Tirane, Shqiperi
Zona: Kodra e Diellit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament për shitje në një nga komplekset më të preferuara të kryqytetit tek Kodra e Diellit.
Organizohet në një ambjent ndenje me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi,
dy tualete dhe një verandë me sipërfaqe 34.24m².
Sipërfaqja totale është 110.8m² ku nga këto 93.11m² janë sipërfaqe e brendshme
dhe 17.7m² sipërfaqe e përbashkët.
Apartamenti është karabina.
Për më tepër informacion mos hezitoni të na kontaktoni!