Apartament 2+1 per shitje tek 21 dhjetori , Tirane - Homeland.al
Sipas Kerkeses
Property size icon Sipërfaqja e pronës 78
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per shitje tek 21 dhjetori , Tirane

Për Shitje
November 02, 2021
178
ID: 1223
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 78m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1970
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: November 02, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Mbrapa Hotel Mondial, rruga 21 Dhjetori, Tirane
Zona: 21 Dhjetori
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe totale 78m² mbrapa Hotel Mondial, 21 Dhjetori, Tiranë.
Apartamenti organizohet në një dhomë ndenje me ambientin e gatimit,
dy dhoma gjumi, një tualet dhe ndodhet ne katin e 3-të të një pallati parafabrikat.
Apartamenti shitet i mobiluar sic mund të shihet nëpër foto.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo momement.