Apartament 2+1 per shitje tek hipoteka Tirane - Homeland.al
1.100€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 107.81
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror

Apartament 2+1 per shitje tek hipoteka Tirane

Për Shitje
April 21, 2021
69
ID: 1065
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 107.81m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 9
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2020
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: April 21, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit,Tirane,Shqiperi
Zona: Tek hipoteka
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament për shitje tek hipoteka,Tiranë.
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri të sapondërtuar.
Ka sipërfaqe 107.81 dhe organizim 2+1 me ballkon.
Pallati është i ndërtuar me standarte Europiane,
me izolim termik dhe aukustik për eleminimin e zhurmave.
Zona është tepër e preferuar dhe ofron akses të lehtë me zonat kyce të Tiranës.
Cmimi i apartamentit është 1100€/m².
Per nje vizite ne apartament mos hezitoni te na kontaktoni ne cdo moment.