Apartament 2+1 për shitje tek ish Fusha e Aviacionit - Homeland.al
150.420
Property size icon Sipërfaqja e pronës 125.35M2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 për shitje tek ish Fusha e Aviacionit

Për Shitje
22
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 125.35M2
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 2+1 në shitje tek ish Fusha e Aviacionit, rezidenca Liv. Një ndër rezidencat më të reja & cilësore e cila ofron ambiente banimi dhe shërbimi.
Apartamenti organizohet ne 1 korridor i cili bën shpërndarjen në 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njëra në dhomën e gjumit) dhe 2 ballkone.
Me orientim Jug-Lindje ky apartament ndodhet në katin e gjashtë banim dhe ka një sipërfaqe totale prej 125.35 M2.
Objekti është projektuar të përfundojë në fund të viti 2023.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën