Apartament 2+1 per shitje tek Kodra e Diellit 2 - Homeland.al
1.200€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110.8
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 per shitje tek Kodra e Diellit 2

Për Shitje
November 01, 2021
142
ID: 1222
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110.8m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2020
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 9min
Property publication date Data e publikimit: November 01, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tirane, Shqiperi
Zona: Rezidenca Kodra e Diellit 2
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në katin e 3-të tek Kodra e Diellit.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 110.8 m² ku 93.11 m²
është e brendshme, 17.7 m² e perbashkët dhe 34.24 m² verandë.
Organizohet në dhomën e ndenjies bashkë me kuzhinën open concept,
dy dhoma gjumi, dy tualete si dhe një verandë.
Apartamenti ka cmim 1200 euro/ m².
Zona në të cilën apartamenti është i pozicionuar në zonë Elitare.
Rezidenca Kodra e Diellit është një ndër ndërtimet më cilësore në Tiranë e cila
ofron larmi shërbimesh, qetësi, gjelbërim, parqe, si dhe siguri absolute.
Për informacion të detajuar apo një vizitë në pronë mos hezitoni të na na kontaktoni në cdo moment.