Apartament 2+1 per shitje tek kopshti Botanik,Tirane - Homeland.al
120.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament 2+1 per shitje tek kopshti Botanik,Tirane

Për Shitje
April 07, 2021
137
ID: 1053
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2014
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: April 07, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Kopshti Botanik,Tirane,Shqiperi
Zona: Kopshti Botanik
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament per shitje në një nga zonat të cilat kanë marrë mjaft zhvillim dhe është ndër më të preferuarat,tek Kopshti Botanik.
Apartamenti ndodhet në kat të parë banimi me orientim Jug-Lindje,dhe ka planimetri të rregullt dhe maksimalisht të shfrytëzueshme .
Kati i ulët nuk përbën problem për ndricimin pasi rrethohet nga ndërtime relativisht të ulta.
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi open-space, dy dhoma gjumi, dy tualete njera prej te cilave eshte me dritare dhe një ballkon i bollshëm.
Apartamenti është bosh, pasi ndodhet në një godinë të ndërtuar kohët e fundit dhe ka punime mjaft cilësore.Zona ofron qetësi dhe komoditet.
Sipërfaqja e përgjithshme e apartamentit është 120 m², prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe kushton 120 000 euro.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoi në cdo moment.