Apartament 2+1 per shitje tek mali i Robit - Homeland.al
85.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 82.82
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Pjeserisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per shitje tek mali i Robit

Për Shitje
October 29, 2021
112
ID: 1220
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 82.82m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Pjeserisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: October 29, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Mali i Robit, Golem, Durres
Zona: Mali i Robit
Kodi ZIP 2501
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Malit të Robit, një ndër zonat më të preferuara
për sa i përket frekuentimit të plazhit.
Ndodhet në një pallat 5 katësh të ri pa ashensor dhe pozicionohet në katin e pestë dhe të fundit.
Apartamenti ka sipërfaqe të regjistruar 82.82m² kurse
sipërfaqja reale është 120m².
Organizimi i apartamentit përbëhet nga një korridor i vogël i cili bën shpërndarjen
në sallonin e ndenjes, kuzhinë gatimit e cila është e ndarë më vete, dy dhoma gjumi, një tualet,
gjithashtu dhe një ballkon që rrethon hyrjen.
Apartamenti është gjysmë i mobiluar dhe ka pamje fantastike nga ballkoni por dhe tarraca
e cila ka sipërfaqe 90.31m².
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.