Apartament 2+1 per shitje tek rruga Bardhyl , Tirane - Homeland.al
72.100
Property size icon Sipërfaqja e pronës 64.14
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per shitje tek rruga Bardhyl , Tirane

Për Shitje
April 14, 2021
120
ID: 1058
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 64.14m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: April 14, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Bardhyl,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga Bardhyl
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 pranë Rrugës Bardhyl në katin e 3-të të një pallati ekzistues pa ashensor.
Apartamenti është plotësisht i investuar së fundmi,me pajisje dhe mobilim të ri e modern.
Ka një sipërfaqe prej 64.14m² të shkelur dhe organizohet në një sallon ndenje së bashku me këndin e gatimit,
dy dhoma gjumi, ku njëra është matrimoniale, në të cilën ndodhet edhe një ballkon dhe dhoma e fëmijëve.
Ka dhe një tualet i cili ndricohet dhe ajroset në mënyrë natyrale.
Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet me një cmim prej 72.100 Euro.
Për të organizuar një vizitë në pronë, kontaktoni në cdo moment në numrin e mësipërm të telefonit.