Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e Kosovareve - Homeland.al
140.800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 88
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e Kosovareve

Për Shitje
June 30, 2021
81
ID: 1134
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 88m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: June 30, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Kosovareve,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga e Kosovareve
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament me sipërfaqe 88m²,me vendodhje në një zonë shumë të preferuar,Rruga e Kosovarëve.
Apartamenti ndodhet në katin e parë të banimit të një pallati të ri .
Organizohet në një koridor që bën lidhjen e tualetit me një nga dhomat e gumit
,salloni i ndenjes,një dhomë tjetër gjumi dhe një ballkon.
Apartamenti posedon dokumenta të rregullta pronësie.
Cmimi i shitjes është 140.800 Euro.
Për një vizitë në pronë, mund të na kontaktoni në cdo moment.