Apartament 2+1 per shitje tek rruga Mine Peza,Tirane - Homeland.al
68.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 58
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per shitje tek rruga Mine Peza,Tirane

Për Shitje
July 08, 2021
110
ID: 1139
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 58m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1989
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: July 08, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Mine Peza,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga Mine Peza
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga Mine Peza me sipërfaqe prej 58m²
i strukturuar në dy dhoma gjumi,një sallon,ambient kuzhine e ndarë më vete dhe nje tualet.
Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një pallati 5-katësh të vjetër pa ashensor.
Orientimi i apartamentit është lindje,jug-perendim.Prona ka dokumentacion të rregullt hipotekor.
Apartamenti shitet plotësisht i mobiluar dhe shitet me vlerën 68.800 Euro.
Zona është tepër e preferuar pasi lidhet shumë mirë me cdo zonë kyce te Tiranës.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.