Apartament 2+1+2 per shitje tek spitali Hygeia Tirane - Homeland.al
65.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 86.17
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1+2 per shitje tek spitali Hygeia Tirane

Për Shitje
October 25, 2021
142
ID: 1215
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 86.17m²
Property floor icon Kati: 8
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: October 25, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Prane Spitalit Hygeia, Tirane, Shqiperi
Zona: Prane spitalit Hygeia
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+2 me sipërfaqe totale 87.16m² pranë Spitalit Hygeia
me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Apartamenti organizohet në një dhomë ndenje me ambientin e gatimit,
dy dhoma gjumi, dy tualete, një ballkon dhe ndodhet ne katin e 8 të një pallati të ri.
Apartamenti shitet i mobiluar sic mund të shihet nëpër foto dhe shitet me cmim 65.000 Euro.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo momement.