Apartament 2+1 per shitje tek tregu Elektrik Tirane - Homeland.al
98.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 83
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per shitje tek tregu Elektrik Tirane

Për Shitje
September 28, 2021
28
ID: 1194
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 83m²
Property floor icon Kati: 8
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: September 28, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Petro Nini Luarasi, Tirane, Shqiperi
Zona: Tregu Elektrik
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Tek Tregu Elektrik, shitet apartament 2+1, në pallat të ri me ashensor.
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë,
vetëm 5 minuta larg Qendrës. I pozicionuar në katin e 8-të
të një pallati të pajisur me ashensor dhe të mirë administruar,
apartamenti organizohet në sallonin e ndenjes bashkë me kuzhinën,
dy dhoma gjumi dhe një ballkon i mbyllur. Apartamentin ka
ndricim natyral gjatë gjithë ditës.
Zona ka akses maksimal me zonat kyce të Tiranës, por dhe me shërbimet
kryesore si farmaci, kopshte, shkolla, markete etj. Për më shumë informacione apo
një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.