Apartament 2+1+2 me cmim 480 Euro per qira ne Bllok,Tirane - Homeland.al
480
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1+2 me cmim 480 Euro per qira ne Bllok,Tirane

Për Qira
March 29, 2021
76
ID: 1041
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: March 29, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 4-rt të një pallati të ri, jepet me qira apartament 2+1+2 pranë Librit Universitar,Bllok me sipërfaqe 115m².
Apartamenti organizohet në sallonin e ndenjies me kuzhinën open-cocncept, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Pak hapa më tutje ndodhet stacioni i autobuzit, i cili kalon nëpër arteriet kryesore të qytetit.
Duke qenë se pranë ndodhen institucione arsimore, do të ishte perfekt dhe për familjet me fëmijë.
Ju ofrohet dhe mundësia e argëtimit në fundjavë, duke qenë se apartamenti ndodhet pranë Bllokut,
i njohur për lokalet dhe restorantet më në zë të kryeqytetit.
Hapësirat e brendshme të apartamentit janë mjaft komode dhe plot dritë.
Prona ka një vlerë qiraje mujore prej 480 Euro.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.