Apartament 3+1+2 me super Cmim Okazion ne Yzberish Tirane - Homeland.al
75.920
Property size icon Sipërfaqja e pronës 146
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 3+1+2 me super Cmim Okazion ne Yzberish Tirane

Për Shitje
August 25, 2020
161
ID: 877
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 146m²
Property floor icon Kati: 8
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 20min
Property publication date Data e publikimit: August 25, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Yzberisht,Tirane,Shqiperi
Zona: Yzberisht
Kodi ZIP 1052
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 3+1+2 me dy ballkone në Yzberish,Tiranë me cmim okazion.
Apartamenti organizohet në një sallon, kuzhinë gatimi,dy dhoma gjumi dy tualete dhe një ballkon.
Ndodhet në një zonë që është në zhvillim dhe ka infrastukturë të rregullt.
Kjo një mundësi shumë e mirë investimi në të ardhmen.
Apartamenti ka një siperfaqe totale prej 146m² i cili perbehet nga ty certifikata pronesie me vete,perkatesisht me siperfaqe te regjistruar 60.6m² dhe 60m² si dhe verande 26m² ) te cilat aktualisht jane te bashkuara dhe funksionale se bashku te organizuara si me siper.
Apartamenti ka ndricim natyral në të gjitha hapësirat e tij.
Ndodhet ne katin e 8 të dhe te fundit te një pallati të ri të mirëadministruar me ashensor.
Prona posedon dokumentacion të rregullt dhe shitet me një cmim për vetëm 520Euro/m².
Nëse dëshironi ta vizitoni apartamentin,kontaktoni në të dhënat më sipër.