Apartament 2+1+2 me qira tek rruga e Bogdanëve - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1+2 me qira tek rruga e Bogdanëve

Për Qira
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Jepet me qira apartament me strukture te rregullt 2+1+2, tek rruga e Bogdaneve. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ndodhet ne nje ndertim te citit 2021.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkone, dhome ndenje + kuzhine.
Apartamenti ka një sipërfaqe toatel prej 106.7 M2.
Për më shumë detaje, mos hezitoni të na kontaktoni.

Taget mbi pronën