Apartament 2+1+2 me super arredim per Qira ne Myslym Shyr - Homeland.al
800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 93
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I kompletuar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1+2 me super arredim per Qira ne Myslym Shyr

Për Qira
August 25, 2020
126
ID: 878
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 93m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2006
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I kompletuar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: August 25, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Myslym Shyri,Tirane,Shqiperi
Zona: Myslym Shyr
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 5-të të një pallati të ri 10 katësh me ashensor,në Myslym shyr,jepet me qira apartament 2+1+2.
Apartamenti ka sipërfaqe prej 93m².
Gjithashtu,eshte totalisht i rikonstruktuar në vitin 2019 me arkitekt arreduar plot shije dhe komoditet.
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi open-concept,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe një ballkon.
Cdo ambient i tij është plot dritë për shkak të orientimit jug-perëndim.
Vendi në të cilin ndodhet është ndër më të preferuarit dhe strategjikët,duke qenë afër me Bllokun dhe qendrën e Tiranës.
Cmimi i qirasë mujore është 800 Euro Net.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.