Apartament 2+1+2 per qira ne Bllok - Homeland.al
750
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1+2 per qira ne Bllok

Të shitura/Të dhëna me qira
January 26, 2021
145
ID: 997
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115m²
Property floor icon Kati: 11
Property total floors icon Totali i kateve: 12
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: January 26, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament me sipërfaqe 115 m², me vendodhje në Bllok.
Lidhet shumë mirë me zonat e tjera të qytetit për shërbimin publik.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11-të të një pallati të ri dhe cilësor 12 katësh.
Ka dyer dhe dritare me izolim termik,sistem ngrohje/ftohje me kondicioner në cdo ambient dhe është totalisht i arreduar në mënyrë komode.
Eshtë një apartament me ngjyra të ngrohta rrethuar nga drita natyrale dhe plot hapësirë.
Organizohet në sallonin me kuzhinën e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Vlera e qirasë mujore është 750 Euro dhe për një vizitë në pronë, mund të na kontaktoni në cdo moment.