Apartament 2+1+2 per Qira ne Bllok - Homeland.al
650
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1+2 per Qira ne Bllok

Për Qira
January 15, 2021
123
ID: 982
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2001
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: January 15, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament fantastik për qira në Bllok.
Godina në të cilën ndodhet prona është një ndërtim me 10 kate mbi tokë nga të cilat kati përdhe
shërben si ambjent shërbimi, ndërsa katet e sipërme si ambjente banimi.
Pallati ku ndodhet prona pozicionohet në anën lindore të rrugës “Sami Frasheri ” ne akses te drejtperdrejte me te.
Aprtamenti është I përbërë nga një korridor në hyrje, ambjent ndenjeje + gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Hyrja realizohet nëpërmjet një dere të blinduar. Apartamenti ka rifinitura të një niveli cilësor.

Shtrimi i dyshemese në të gjithë ambjentin është realizuar me pllaka gresi,
kurse shtrimi i dyshemesë në tualete është realizuar me pllaka gresi, ndërsa muret anësore janë të veshur me pllaka majolike.
Ata janë të pajisur me lavaman, vc dhe pjatë dushi me kabinë.
Instalimet e rrjetit të brendshëm elektrik janë realizuar në mënyrë bashkëkohore,
me priza dhe celësa ndricimi të montuara brenda mureve sipas standarteve bashkëkohore.
Cmimi I apartamentit eshte 650 Euro/Muaj.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.