Apartament 2+1 per qira prane Kristal Center,Tirane - Homeland.al
500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 95
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per qira prane Kristal Center,Tirane

Për Qira
January 14, 2021
194
ID: 979
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 95m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: January 14, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Prane Qendres Kristal Center,Tirane,Shqiperi
Zona: Qendra Kristal
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Aparatmenti ndodhet në Rrugën Bill Klinton, pranë qendrës Kristal.
Ndodhet shumë pranë kopshtit botanik.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë të banimit(kati i fundit).
Pallati është I pajisur me ashensor.
Nga brenda apartamenti organizohet nga një dhomë ndenje me ambientin e kuzhinës,
dy dhoma gjumi, një tualet, një ballkon si dhe një koridor në hyrje të apartamentit.
Apartamenti është i rikonstruktuar dhe paraqitet në gjendje dhe kushte shumë të mira mirëmbajtjeje.
Kështu dyshemeja e gjithë ambjenteve të pronës , të ndenjes , të fjetejes, koridori janë të shtruara
me parket laminat ndërsa banja dhe ballkoni janë të shtruara me pllaka gresi cilësore.

Muret anësore dhe tavanet janë të suvatuara dhe të lyera.Dritaret janë me profile duralumini me dopjo xham.
Dera e jashtme është e blinduar, ndërsa dyert e brendeshme janë tamburato druri me cilësi të lartë.
Apartamenti ka nje banjo e cila eshte e shtruar dhe e veshur.
Ajo eshtë e kompletuar me pajisjet hidrosanitare.
Banjo ndricohet dhe ventilohet në mënyrë natyrale nëpërmjet një dritare me profil duralumini.
Cmimi I qirasë është 500Euro.
Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.