Apartament 2+1+2 per qira tek Kopshti Botanik,Tirane - Homeland.al
450
Property size icon Sipërfaqja e pronës 140
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1+2 per qira tek Kopshti Botanik,Tirane

Për Qira
June 28, 2021
142
ID: 1132
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 140m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: June 28, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Kopshti Botanik,Tirane,Shqiperi
Zona: Kopshti Botanik
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1+2 pranë Kopshtit Botanik në pallat të ri.
Apartamenti ndodhet në kat të 2-të, me sipërfaqe 140m2.Eshtë i organizuar në dy dhoma gjumi,
një dhomë ndenjie me ambientin e gatimit,dy tualete njëri prej të cilëve ka ajrosje natyrale dhe vaskë
dhe një ballkon qe ben lidhjen e një prej dhomave të gjumit me sallonin.
Apartamenti është i gjithi i rikonstruktuar ,totalisht i mobiluar me gjithcka të nevojshme në stil
modern dhe me hapësira mjaft të përshtatshme për familjarë.
Dyshemeja është e shtruar e gjitha me pllaka.Ngrohja/ftohja e ambientit bëhet me kondicioner.
Aksesimi është i kollajtë dhe zona është shumë preferenciale.
Për më shumë detaje dhe një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!