Apartament 2+1+2 per qira tek Sheshi Wilson,Bllok - Homeland.al
500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1+2 per qira tek Sheshi Wilson,Bllok

Për Qira
March 29, 2021
76
ID: 1042
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: March 29, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet apartament me qira 2+1+2 në një nga zonat më të preferuara në Tiranë sheshit Wilson pranë Bllokut.
Apartamenti ndodhet në katin e 6-të të një pallati të ri me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale prej 120m2.
Organizohet në një korridor që bën shperndarjen në dy dhomat e gjumit, dhomën e ndenjes ku ndodhet
edhe ballkoni dhe kuzhinën, e cila është më vete. Apartamenti ka dy tualete, njëri prej te cileve ka edhe vaskë.
Të gjitha ambientet janë të shtruara me pllaka.
Dhomat janë të pajisura me kondicioner. Pozicionimi I apartamentit mundëson ndricim natyral në dhoma pergjatë ditës.
Apartamenti jepet I mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme dhe ka një qira prej 500 Euro në muaj.
Për një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni.